temizlik şirketleri

 Ana sayfa   Hakkımızda   Referanslarımız   Hizmetlerimiz   Kalite Politikamız   İnsan Kaynakları    İletişim

0 216 417 5 417  Fax:0 216 417 29 00    Gsm: 0 533 772 21 23

DIŞ CEPHE VE CAM TEMİZLİĞİ

Dış Cephe Cam TemizliğiHer çeşit cam temizliği tek ve çift camların temizliği, çerçeve temizliği ( çerçeve çeşidine göre bakımı ) bölme camların temizliği cam kapıların temizliği, camdan yapılmış çatıların temizliği, metropol ve yüksek binaların temizliği. Özel cam işaçları yağmur kaydırıcılar. Bütün yukarıdaki adı geçen cam temizleme deneyimli, uzmanlarımız tarafından yerinde incelenir, camların temizliği ve çerçeve çeşidinin bakımı hakkında en kısa detaylarına kadar bilgilendiriyoruz.

Sizlere en temiz en hesaplı ve profesyonelce temizliği sunacağımıza garanti veriyoruz.Aksil, Dış Cephe Temizliği Firmaları, Cam Temizliği Şirketleri, Cam Silme Fiyatı, Dış Cephe Silme, Bina Temizliği, Apartman Temizliği, Cam Çatı temizliği, Çift Cam Temizliği, Cam Ara Bölme Temizliği, Cam Kapı Temizliği, Cam Yüzey Temizliği, Plaza Dış Cephe Silme, Camekan silme, Plaza Temizliği, Bina Dış Cephe Temizleme, Site Dış Yüzey Temizlik Şirketi, Çatı Cephe Silme FiyatlarıeeerwrwererwerwDış cephe cam temizliklerinde şirketimiz tarafından kullanılan temizleme malzemeleri tamamiyle çevre dostu ve herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.Temizlemede kullanılan bezler de en ufak bir çizme veya camın yapısında bozulma oluşturmamaktadır.Dış cephe cam temizleme işlerimiz % 100 müşteri memnuniyeti esasına göre yapılmaktadır.Müşterilerimiz yapılan işlerden memnun olana kadar sürmektedir.Eline bez alıp bir kaç defa cam üzerinde gezdirmekle cam temizliği olmaz.Şirketimiz yaptığı her işin hakkını verme gayretinde ve işini son derece ciddiye larak sorumluluğunu yerine getirmektedir.

İstanbul dış cephe cam temizleme işlerimiz garantili ve müşteri memnuniyeti dikkate alınarak yapılmaktadır.Binaların yüksekliği farketmemektedir.Artık çoğu binaların dış yüzeyleri camdan oluşmaktadır.Nedeni ise gün ışığından daha fazla yararlanmak,gün ısısından faydalanmak ve dış görünüm ve tasarım olarak daha dikkat çekici özelliğine sahip olması dış cephelerin cam olmasını arttırmaktadır.Binaların dış cephelerin cam olmasının dej avantajlarıda bulunmaktadır.Fakat bu dejavantaj temizleme yapan şirketin ciddiyetine ve sorumluluğla paralellik göstermektedir.

Çünkü her cam yapısı bir olmamaktadır.Bazı camlar özel yapıya sahiptirler.Bu özelliklerini yapılan yanlış temizlemeler sonucu uzun süre sonrasında kaybedebilmektedirler.Bunlar adi ve ucuz deterjanlar ve kullanılan teknolojik ekipmanlardan meydana gelebilmektedir.En basit örnek; kullanılan bezler dahi cam için çok büyük öneme sahiptirler.Dış cephe cam temizleme işlerinde yapılan yanlış işler sonucunda cam da incelme,çizilme,yapısında bozulma ve zamanla camın dayanıklılık özelliğini yitirmektedir.Cam dayanıklılığını yitirmesi demek camın daha hassas olması demektir.Bu da sıcak ve soğuk havalarda cam da çatlamalar,kırılmalar veya ısı yalıtımı özelliğini yitirmesine sebep olmaktadır.

 Ana sayfa   Hakkımızda   Referanslarımız   Hizmetlerimiz   Kalite Politikamız   İnsan Kaynakları    İletişim  xml

Temizlik şirketleri : Bir bölgede , alanda açık veya kapalı ortamlarda sabit , dönemsel ya da  bir kereye mahsus temizlik hizmeti vermek için kurulmuş gerekli yeterliliklere sahip , ruhsatını almış şirketlere temizlik şirketi denir.

Temizlik : Bir bölgenen , alanın gerekli hijyen koşulları sağlanarak çeşitli temizlik araç ve gereçleriyle temizlenme işine temizlik denir.

Aksil temizlik şirketi sizlere kaliteli temizlik anlayışı sunmaktadır. Aksil temizlik Firması yıllardır temizlik sektöründedir.

Merkez Adres:
Aslanbey Cad. Çankırı Sok. No: 6/1  Maltepe - İstanbul

İstanbul un bütün semt ve  ilçelerine temizlik servisimiz vardır.Temizlik Servisimiz ekonomiktir.

 seo ve tasarım sorumluluğu seonom.com     Copyright © 2005 ak-sil.com. Tüm hakları saklıdır. Şirketler