temizlik şirketleri
 

 Ana sayfa   Hakkımızda   Referanslarımız   Hizmetlerimiz   Kalite Politikamız   İnsan Kaynakları    İletişim

0 216 417 5 417  Fax:0 216 417 29 00    Gsm: 0 533 772 21 23

ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK

endüstriyel temizlik Fabrika genel kullanım alanları temizliği buharlı temizlik , kuru buz ile makine temizliği Endüstri temizliği alanında fabrikaları, üretim makinelerini ve depoları özenle temizliyoruz. Üretim alanlarının yer temiziliği, bakımı, makinelerin yağlardan arındırılması-bakımı ve temizliği, Tabiki endüstri alanında ulaşım araçlarınızı ( otobüs, tren, uçak ve ticari araçlar ) standartlara göre tarafımızdan özenle temizlenmektedir. Hastane vb. türlü iş yerlerinizi hijyenik temizlemek en büyük sorumluluk ve görevimizdir. Restaurant, kantin, mutfak gibi temiz olması gereken alanlarda, hijyenik ortamı AK-SİL olarak sizlere sunuyor ve bilgilendiriyoruz. Aksil, Endüstriyel Temizlik Firmaları, Fabrika Temizliği, Atölye Temizliği, Makina Temizliği, Depo Temizliği, Makine Bakımı, Otobüs Temizliği, Tren Temizliği, Uçak Temizliği, Ticari Araç Temizliği, Minibüs Temizliği, İç Yıkama, Dış Yıkama, Hastane Temizliği, Otel Odası Temizliği, Ameliyathane Temizliği, Laboratuvar Temizliği, Okul Temizliği, Kolej Temizliği, Dershane Temizliği, Mağaza Temizliği, Alışveriş Merkezi Temizliği, Fuar Sonrası temizlik, Fuar Alanı Temizliği, Seminer Temizliği Şirketi

Endüstriyel temizliklerimizde sahip olduğumuz teknolojik ekipmanlarımızla artık daha hijyenik ve daha hızlı bir temizlik olmaktadır.Şirkeitmiz % 100 temizleme garantisi vermekte ve temizlenecek olan mekanların personellerimiz tarafından incelenip bir durum raporu çıkaracaklar.Bu rapor çalışanlarımızın temizlenecek olan yerleri inceleyerek hangi ekipmanları ve malzemeleri kullanacakları belirlemeleri hakkında ön hazırlıktır.Şirketimiz hiçbir temziliği gelişi güzel rast gele ve sadece iş olsun diye temizlik yapmamaktadır.Temilik şirketimizin temizlik konusunda yılların tecrübesine ve personellerine vermiş olduğu eğitimler sonucunda kaliteli iş çıkarmakta ve teknolojiyi yakından takip edip en iyi temizlik ekipmanlarına sahiptir.

 Ana sayfa   Hakkımızda   Referanslarımız   Hizmetlerimiz   Kalite Politikamız   İnsan Kaynakları    İletişim  xml

Temizlik şirketleri : Bir bölgede , alanda açık veya kapalı ortamlarda sabit , dönemsel ya da  bir kereye mahsus temizlik hizmeti vermek için kurulmuş gerekli yeterliliklere sahip , ruhsatını almış şirketlere temizlik şirketi denir.

Temizlik : Bir bölgenen , alanın gerekli hijyen koşulları sağlanarak çeşitli temizlik araç ve gereçleriyle temizlenme işine temizlik denir.

Aksil temizlik şirketi sizlere kaliteli temizlik anlayışı sunmaktadır. Aksil temizlik Firması yıllardır temizlik sektöründedir.

Merkez Adres:
Aslanbey Cad. Çankırı Sok. No: 6/1  Maltepe - İstanbul

İstanbul un bütün semt ve  ilçelerine temizlik servisimiz vardır.Temizlik Servisimiz ekonomiktir.

 seo ve tasarım sorumluluğu seonom.com     Copyright © 2005 ak-sil.com. Tüm hakları saklıdır. Şirketler