temizlik şirketleri

 Ana sayfa   Hakkımızda   Referanslarımız   Hizmetlerimiz   Kalite Politikamız   İnsan Kaynakları    İletişim

0 216 417 5 417  Fax:0 216 417 29 00    Gsm: 0 533 772 21 23

EV VE OFİS TEMİZLİĞİ

ev temizliği ve ofis temizliği

İstanbul ev ve ofis temizleme şirketimiz sizlere hem çevre dostu temizlik malzemeleriyle temizlik yapmakta hem de yaptığı işlerde % 100 garanti vermektedir.Temizlik şirketimiz yıllardır bu sektörde olup işin en sağlıksını ve en kalitelisini yapmaktadır.İş bilir kaliteli ve yaptığı işin hakkını veren personelleriyle sizlere yardımcı olmaktadır.Ev hanımlarının yaptığı temizlik işleri ne kadar güvenilir olsada şirketimizin sahip olduğu teknolojik ekipmanlara sahip değiller.Ve temizlik malzemelerimiz son derece güvenilir hiçbir şekilde yan etkisi bulunmaz ve hiçbir zaman alerjik etkileri yoktur.

Ev hanımları halıları süpürürken yaptığı temizlik sadece makinesinin gücü kadardır.Normal süpürge makineleri 1200 ve eş değer güce sahipler yüksek vakumlama ve siteril özelliğine sahip değiller.Yani sadece halılarınızın üzerindeki kırıntılar ve bir kaç parça tüy yumağını almaktadır.

Oysa ki halılarınızın üzerlerinde sizlerin göremediği akar mite denilen ve değişik hastalıklara yol açan haşereler mevcuttur. Bu haşereler normal yollardan arındırılamaz ve yok edilemez.Şirketimiz sizlere yaptığı temizliklerin en büyük amacı daha sağlıklı bir yaşam sunmak ve eşyalarınıza en uygun bakımları yapmaktır.Güçlü alt yapımızla sizlere önce sağlıklı yaşam sonra da temiz bir çevre sağlamaktır.

Evinizde veya iş yerinizde temizliğin ilk amacı sağlıklı bir çevre oluşturmaktadır.Temizlik şirketimiz sizlere verdiği hizmetler görünür değil; amaca en uygun olan sağlıklı bir yaşamı amaçlayan temiz bir dünya dır. Temizlik malzemelerimiz garantili olup bulunduğunuz mekanı görünür olarak temizlerken de dezenfekte etmekte ve hiç bir alerjik reaksiyon göstermemektedir. İş bilir personellerimiz temizliği yaparken eşyalarınızın deforme olmaması için özen göstermekte ve buna neden olabilecek hiçbir ekipman kullanmamaktadır. Evinizde veya iş yerinizde bulunan her türlü elektronik ve dijital aletlerin temizliği ise özenle ve çok büyük dikkat gösterilerek yapılmaktadır.Biliyoruz ki temizlik sorumluluk ister ve temizlerken çevreye zarar vermek değil eşyaların özelliğine göre özen göstrerek temziliği yapmaktır.

 

 

Özel ve kamu kurumlarına günlük, haftalık, aylık
periyodik temizlik hizmetleri vererek, hijyen ortamlarda rahat ve
huzurlu çalışmanızı sağlamaktadır
Ofis Temizliği Hizmetlerimiz ;

  • Ofis genel temizliği
  • İnşaat sonrası daire temizliği
  • Buharlı sistemle ev temizliği
  • Kuru buz ile temizlik
  • Cila işleri
  • WC banyo temizliği
  • Bilgisayar temizliği
  • Süpürme, çöp toplama
  • Cam ve dış cephe cam temizliği Aksil, Ev Temizliği, Ofis Temizlik Firmaları, Büro Temizleme, İş Yeri Temizlik Şirketleri, Kamu Kurumu Temizliği, Genel Temizlik, Bilgisayar Temizliği, Cam Silme Ekibi, Ofis Temizlik Personeli Temini, Ofis Mobilyası Temizliği, Ev Genel Temizliği, İş Yeri Genel Temizlik, Büro Koltuk yıkama, İşyeri Mobilya temizliği

 

 Ana sayfa   Hakkımızda   Referanslarımız   Hizmetlerimiz   Kalite Politikamız   İnsan Kaynakları    İletişim  xml
   Aksil temizlik şirketi sizlere kaliteli temizlik anlayışı sunmaktadır. Aksil temizlik Firması  yıllardır temizlik sektöründedir..

Merkez Adres:
Aslanbey Cad. Çankırı Sok. No: 6/1  Maltepe - İstanbul

İstanbul un bütün semt ve  ilçelerine temizlik servisimiz vardır.Temizlik Servisimiz ekonomiktir.

 seo ve tasarım sorumluluğu seonom.com     Copyright © 2005 ak-sil.com. Tüm hakları saklıdır. Şirketler