Ana sayfa   Hakkımızda   Referanslarımız   Hizmetlerimiz   Kalite Politikamız   İnsan Kaynakları    İletişim

0 216 417 5 417  Fax:0 216 417 29 00    Gsm: 0 533 772 21 23

gemi yat temizliği için ak sil temizlik şirketi

Yatlarınızda en uygun temizlik ürünleri ile temizlenecek alanlara özel ahşap koruma cila, ve paslanma, solmaya karşı en uygun temizlik ürünleri rutuş malzemeleri ile yatlarınızı ve gemilerinizi ilk günki gibi tertemiz bulacaksınız. gemi ve yat temizliği için en uygun fiyat secenekleri. Havuz temizliği ve dezenfeksiyon maddeleri ile 4 kademeli havuz hijyenini sağlıyoruz.

Gemi, yat ve havuz temizliklerinde gereken tecrübeye fazlasıyla sahibiz aksil temiz şirketi olarak bu temizlik gurubundaki temizlik işlerinizi bize bırakınız.

Özellikle havuz temizlikleri çok önemlidir.Çünkü havuzda bekletilmiş su zamanla için bakterilere yol açar bu da insan sağlığını tehdit eder.Bu bakteriler ve su da oluşan mikroplar havuzun dibine çöker ve havuzu tamamen kaplar.Genellikle klor atılarak temizlenmeye çalışılan havuzlar aslında daha büyük tehdit oluşturmaktadırlar.

Neden ? Klor ölçüyle atılmalıdır buna rağmen havuzun yüzeyinde yaklaşık 5 cm.'lik bir yüzeyde klordan dolayı bir tabaka oluşur.Ve bu tabakadan dolayı havuzda yüzenler astım,nefes daralması ve buna benzer rahatsızlıklara yol açabilmektedir.Oysa ki havuzların peridoik bakımları yapıldığında ve uygun temizlime malzemeleri kullanıldığında her hangi riskle karşılaşılmaz.

 

 Ana sayfa   Hakkımızda   Referanslarımız   Hizmetlerimiz   Kalite Politikamız   İnsan Kaynakları    İletişim  xml

Temizlik şirketleri : Bir bölgede , alanda açık veya kapalı ortamlarda sabit , dönemsel ya da  bir kereye mahsus temizlik hizmeti vermek için kurulmuş gerekli yeterliliklere sahip , ruhsatını almış şirketlere temizlik şirketi denir.

Temizlik : Bir bölgenen , alanın gerekli hijyen koşulları sağlanarak çeşitli temizlik araç ve gereçleriyle temizlenme işine temizlik denir.

Aksil temizlik şirketi sizlere kaliteli temizlik anlayışı sunmaktadır. Aksil temizlik Firması yıllardır temizlik sektöründedir.

Merkez Adres:
Aslanbey Cad. Çankırı Sok. No: 6/1  Maltepe - İstanbul

İstanbul un bütün semt ve  ilçelerine temizlik servisimiz vardır.Temizlik Servisimiz ekonomiktir.

 seo ve tasarım sorumluluğu seonom.com     Copyright © 2005 ak-sil.com. Tüm hakları saklıdır. Şirketler