temizlik şirketleri
 

 Ana sayfa   Hakkımızda   Referanslarımız   Hizmetlerimiz   Kalite Politikamız   İnsan Kaynakları    İletişim

0 216 417 5 417  Fax:0 216 417 29 00    Gsm: 0 533 772 21 23

 

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

inşaat sonrası temizlik İnşaat sonrası temizliği itina ile yapan şirketimiz sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır.İstanbul içi tüm semtlere anında hizmet veren şirketimiz ekiplerimiz inşaat artıklarını en kısa sürede geride toz bile bırakmadan tertemiz yapmaktadır.

Kurumunuzun, şirketinizin, okulunuzun veya evinizin tadilat ve inşaat sonrası temizliğini artık dert etmeye gerek yok. Bize edeceğiniz bir telefon veya göndereceğiniz E-mail yeterli. Proje ekibimizin mekanınıza bir bakması yeterli.Aksil, İnşaat Sonu Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik Firmaları, Tadilat Sonu Temizleme Şirketleri, Ev İnşaat Sonu Temizliği, Okul Tadilat sonrası Temizliği, Kaba İnşaat Temizliği, İnşaat Temizlik, Tadilat Sonu Temizliği, İnşaat Sonu Fayans Temizliği, Döşeme TemizliğiKarar sizden hizmet bizden.

 

 

 Ana sayfa   Hakkımızda   Referanslarımız   Hizmetlerimiz   Kalite Politikamız   İnsan Kaynakları    İletişim  xml

Temizlik şirketleri : Bir bölgede , alanda açık veya kapalı ortamlarda sabit , dönemsel ya da  bir kereye mahsus temizlik hizmeti vermek için kurulmuş gerekli yeterliliklere sahip , ruhsatını almış şirketlere temizlik şirketi denir.

Temizlik : Bir bölgenen , alanın gerekli hijyen koşulları sağlanarak çeşitli temizlik araç ve gereçleriyle temizlenme işine temizlik denir.

Aksil temizlik şirketi sizlere kaliteli temizlik anlayışı sunmaktadır. Aksil temizlik Firması yıllardır temizlik sektöründedir.

Merkez Adres:
Aslanbey Cad. Çankırı Sok. No: 6/1  Maltepe - İstanbul

İstanbul un bütün semt ve  ilçelerine temizlik servisimiz vardır.Temizlik Servisimiz ekonomiktir.

 seo ve tasarım sorumluluğu seonom.com     Copyright © 2005 ak-sil.com. Tüm hakları saklıdır. Şirketler