temizlik şirketleri

 Ana sayfa   Hakkımızda   Referanslarımız   Hizmetlerimiz   Kalite Politikamız   İnsan Kaynakları    İletişim

0 216 417 5 417  Fax:0 216 417 29 00    Gsm: 0 533 772 21 23

KOLTUK YIKAMA

koltuk yıkama ve koltuk temizliği    Hangi kumaştan olursa olsun koltuklarınız hiçbir şekilde zarar görmeyecektir.Özel makinelerimizle koltuklarınızın hem temizliği hem de hijyenik olarak temizliği sağlanacaktır.Koltuk yıkamalarda kullandığımız özel temizlik malzemeleri sayesinde koltuklarınız hiçbir şekilde zarar görmemektedir.

   Yıpranma söz konusu olmaz koltuk kumaşlarınızda erneme,renklerde solgunluk asla olmaz.Çünkü koltuk yıkamalarda şirketimiz koltuklarınız için özel temizleme ekipmanları ve temizlik malzemeleri kullanmaktadır.Temizlik şirketimiz evlerinize veya diğer mekanlarda bulunan koltukların temizliğini sizlere % 100 temizleme garantisi veriyor.Koltuklarınız renkli veya düz renk olsun hiç farketmez temizlik ekipmanlarımız ve kullandığımız malzemeler hiçbir zarar veya renk karıştırıcı ya da renk soldurucu gibi olumsuz durumlara mahal vermez.

Şirkeitmiz uzun yıllardır ev eşyaları ve diğer temizlik konularında birikmiş tecrübeye sahiptir.Bu tecrübeleri en doğru biçimde kullanması şirkeitmizi diğer temizlik şirketlerinde ayırıyor.Koltuklarınızın üzerlerindeki kirleri temizlemekle kalmaz aynı zamanda sizlerin üzerlerinde göremediğiniz ufak haşereleri ve kalıcı gibi görünen lekeleri temizler.Koltuk temizliğinde genellikle yüzeydeki kirler arındırılır ve yüzeysel temizlik sağlanmış olur.Bu tür temizlemeler de sadece yıkama yapılmıştır.Yıkama sonrasın da ise koltuklarınzın tüylerinin ne hale geleceğini Allah bilir.

Temizlik şirkeitmiz koltuk yıkama ve koltuk temizliğini bir ara da yapmaktadır.Bu ne demek ?.Koltuk yıkama sadece yüzeysel bir temizlik görünüm sağlar.Hijyen ise kullanılan malzemeye göre değişir.Peki ya yıkadıktan sonra ki koltuğunuzun durumu nasıl.Kumaşındaki deformasyon,hijyen açısında ki durum,Koltuğunuzu yıkadıktan sonra tozlar geri mi geliyor,yoksa rahat bir nefes mi alıyorsunuz. Peki ya gözle görünmeyen haşereler ne kadar temizleniyor.İşte bu çok zor çünkü normal yıkama ya da süpürmeyle haşereler yok olmuyor.Şirketimizin sahip olduğu teknolojik güç sayesinde ve tecrübeleri aynı zamanda bilimsel yaklaşımları siz değerli müşterilerine sadece temiz bir eşya değil aynı zaman sağlıklı kalmanızı sağlıyor.

 Ana sayfa   Hakkımızda   Referanslarımız   Hizmetlerimiz   Kalite Politikamız   İnsan Kaynakları    İletişim  xml
   Aksil temizlik şirketi sizlere kaliteli temizlik anlayışı sunmaktadır. Aksil temizlik Firması  yıllardır temizlik sektöründedir..

Merkez Adres:
Aslanbey Cad. Çankırı Sok. No: 6/1  Maltepe - İstanbul

İstanbul un bütün semt ve  ilçelerine temizlik servisimiz vardır.Temizlik Servisimiz ekonomiktir.

 seo ve tasarım sorumluluğu seonom.com     Copyright © 2005 ak-sil.com. Tüm hakları saklıdır. Şirketler