temizlik şirketleri

 Ana sayfa   Hakkımızda   Referanslarımız   Hizmetlerimiz   Kalite Politikamız   İnsan Kaynakları    İletişim

0 216 417 5 417  Fax:0 216 417 29 00    Gsm: 0 533 772 21 23

SU BASMASI SONRASI TEMİZLİK

su basması sonrası temizlik    Su basması işleri zor ve dikkat isteyen bir iştir.Sürekli hareket halinde olan ekiplerimiz sizlere anında hizmet verebilmektedir.Full ekipmanlarıyla hareket halinde olan ekiplerimiz her türlü koşulda rahatlıkla çalışabilmekte ve sizlerin sorunlarına çözüm üretebilmektedirler.

   Su basmalarından sonra oluşan pisliği ve kiri arındırmak çok zordur.Su basmalarından sonra suyun bıraktığı izler neredeyse çıkmaz gibi.Su basmalarından anında müdahale edilmesi gerekmektedir. Özellikle ev ve işyerleri gibi mekanlarda su basmaları acil olarak kirlerden arındırılmalıdır.Su basmalarında yapılacak olan ilk şey suyun mekandan arındırılmasıdır.Ve vakit kaybetmeden su temziliğine başlanmalıdır.Bu meşakatli işi sadece elinde yeterli ekipmanlara ve tecrübeye sahip ekiplere bırakılmalıdır.

Şirkeitmiz uzun yıllardır temizlik sektöründe olup su basmasında oluşan kirliliğn nasıl en kısa zamanda arındırılacağını çok iyi bilmektedir.Ülkemizde sık sık oluşan kanalizasyonların taşması ve diğer koşullardan oluşan su basmaları büyük bir problem oluşturmaktadır.Su basan yerlerde ki eşyaların ne denli önemli olduğu açıkça bilinmektedir.Bu ister ev olsun ister fabrikra,atölye vs. yerler burada önemli olan şey suyun tahlili ve eşyaların ve mekana gelecek olan zararın derhal önüne geçilmesidir ve minimum zararla atlatılmasını sağlamaktır.

 Ana sayfa   Hakkımızda   Referanslarımız   Hizmetlerimiz   Kalite Politikamız   İnsan Kaynakları    İletişim  xml
   Aksil temizlik şirketi sizlere kaliteli temizlik anlayışı sunmaktadır. Aksil temizlik Firması  yıllardır temizlik sektöründedir..

Merkez Adres:
Aslanbey Cad. Çankırı Sok. No: 6/1  Maltepe - İstanbul

İstanbul un bütün semt ve  ilçelerine temizlik servisimiz vardır.Temizlik Servisimiz ekonomiktir.

 seo ve tasarım sorumluluğu seonom.com     Copyright © 2005 ak-sil.com. Tüm hakları saklıdır. Şirketler